Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Vēstule diasporai

Speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos atvadās

Laikraksts Latvietis Nr. 613, 2020. g. 9. sept.
Aivars Groza -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Groza

Aivars Groza. FOTO LR Ārlietu ministrija.

Dārgie kolēģi!

Tāda nu reiz ir Ārlietu dienesta īpatnība, ka pienāk laiks mainīt darba virzienus un funkcijas.

Ar šī gada septembri sāku pildīt Latvijas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Izraēlas Valstī pienākumus.

Gribu teikt, ka man bija liels gods un privilēģija gandrīz divus gadus strādāt ar jums kopā un, gan formāli, gan neformāli sastapties gan Latvijā, gan ārpus tās. Es esmu no jums daudz ko iemācījies, kas man lieti noderēs turpmāk.

Galvenais, šajā laika posmā mēs esam kopā radījuši diasporas politikas sistēmu – ir izveidota diasporas konsultatīvā padome, tūlīt tiks apstiprināts plāns darbam ar diasporu 2021.-2023. gadam, mēs visi esam kļuvuši par vienu komandu. Pat Covid krīze nespēja kavēt mūsu sadarbību.

Lielu daļu mūsu darba aizņēma darbs ar skaitļiem, tabulām, plāna formulējumiem, kas, neapšaubāmi, ir ļoti svarīga darba sastāvdaļa. Taču man personīgi, un, domājams, arī jums vislielāko gandarījumu sagādā tieši saskarsme ar cilvēkiem, kas ir svarīgākais diasporas politikā. Redzot, kā bērni pulcējas nedēļas nogales skolu nodarbībās Zviedrijā, Īrijā, kā Toronto pēkšņi uz pāris dienām pārvēršas latviskā pilsētā, kā latvju jaunieši diskutē par mums svarīgām lietām vasaras nometnēs, – tas tiešām sniedz milzīgu gandarījumu.

Vēlos jums visiem teikt lielu paldies un novēlēt, lai jums, lai mums visiem veicas šajā diasporas misijā, nepazaudēt vienam otru šajā sarežģītajā pasaulē.

Patiesā cieņā,

Aivars GrozaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com