Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LAAJ – kas notiek... ir jāsaka paldies!

Gatavojas divām lielām sēdēm

Laikraksts Latvietis Nr. 611, 2020. g. 26. aug.
Ilona Brūvere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

LAAJ prezidija sēde – septītā šogad notika 10. augustā Zoom režīmā.

Kā parasti, LAAJ prezidija sēdē vairākas tēmas tiek pārrunātas.

Gada beigās ir jāsasauc LAAJ kopsanāksme. Parasti tā notiek Kultūras dienu laikā, bet tā kā AL58. KD Sidnejā tika atliktas uz 2021. gadu un joprojām pastāv Covid-19 ierobežojumi, kopsanāksmes rīkošana sagādās grūtības. Kopsanāksmei jānotiek. Viens no neatliekamiem iemesliem – kopsanāksme nosaka prezidija sēdekli un sastāvu, – tam mainoties no Sidnejas uz Adelaidi gada beigās.

Tā kā kopsanāksme tuvojas, domas griežas uz tādām lietām kā – kam ir balsstiesības; kā Covid19 iespaido darbību organizācijām; kā var turpināt un saprast LAAJ darbību, kad prezidijs regulāri ceļo no pavalsts uz pavalsti?

Vislabākās ziņas bija, ka daudzas biedru organizācijas ir atsaukušās LAAJ rakstam un ir nokārtojušas biedru maksu. Liels paldies visiem tiem, kas līdz šim ir spējuši to nokārtot – ar visām Covid19 grūtībām! Ja kāda organizācija ir palaidusi garam LAAJ rakstu un vēl to nav paspējusi, lūdzu, nekautrējieties to darīt tuvākā nākotnē.

LAAJ arī gatavojas divām lielām sēdēm. Pirmā būs Pasaules Brīvo Latviešu Apvienības (PBLA) sēde oktobrī. Tad sekos LAAJ kopsanāksme 12. decembrī šogad. Par kopsanāksmi laicīgi tiks izziņots LAAJ biedriem. Abas sēdes dabīgi notiks kā Zoom sanāksmes. Varbūt ir jauki visiem satikties, bet viens labums ar Zoom sēdēm ir, ka var piedalīties, vienalga kur fiziski atrodas!

Ilona Brūvere
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com