Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Brīvdabas muzejs sestdienās aicina

Uz Brīvas dabas tirgu

Laikraksts Latvietis Nr. 606, 2020. g. 22. jūlijā
Harita Maniņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
BrivdabasMuzejs

Brivdabas_muzejs_1

FOTO Publicitātes foto.

Brivdabas_muzejs_2

FOTO Publicitātes foto.

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs no sestdienas, 18. jūlija, aicina uz Brīvās dabas tirgu Bonaventuras muižas parkā, Bonaventuras iela 10, Rīga.

Vasaras sestdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 netālu no ieejas Brīvdabas muzejā, Bonaventuras muižas parkā, pulcēsies vietējie amatnieki ar skaistiem un noderīgiem darinājumiem un pārtikas mājražotāji, kas apmeklētājiem piedāvās nogaršot un iegādāties dažādus Latvijā tapušus gardumus.

Ziedošu liepu pavēnī Brīvās dabas tirgus pulcēs amata meistarus, kā darinājumi un vārds jau ir atpazīstami un novērtēti citos muzeja organizētajos tirgos. Tirgū piedalīsies senatnīgu un modernu rotu mākslinieki, pinumu meistari, kokamatnieki, keramiķi, būs iespējams iegādāties arī vasarīgus lina apģērbus.

Arī Latvijas mājražotāji būs sarūpējuši dažādus labumus vēderpriekiem – vietējo medu, saldus un pikantus konditorejas izstrādājumus, gardus gaļas kūpinājumus un veldzējošu mājas saldējumu.

Atbalstām vietējos un tiekamies sestdienās!

Tirgus norises laiki: 18., 25. jūlijā un 1., 15., 22. augustā.

Noderīga informācija apmeklētājiem –  ieeja un autostāvvieta tirgū ir bez maksas; tirgū var tikt fotografēts un filmēts.

Harita Maniņa,

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgā, 14.07.2020.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com