Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Valsts prezidents Raimonds Vējonis

Uzruna Valsts prezidenta inaugurācijai veltītajā pasākumā

Laikraksts Latvietis Nr. 368, 2015. g. 10. jūlijā
Raimonds Vējonis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Ekselences! Dārgie viesi! Cienītās dāmas un godātie kungi!

Man ir liels gods sveikt Jūs visus! Man ir patiess prieks, ka Jūs esat šeit, un esmu ļoti pateicīgs, ka varu būt kopā ar Jums visiem šodien, kad uzsāku pildīt Latvijas valsts prezidenta amatu.

Pirmkārt, vēlos sākt ar pateicības vārdiem visiem, ar ko man bijis gods sadarboties līdz šim. Ar tiem, kas mani vienmēr atbalstījuši un sūtījuši savas labās domas! Paldies, jo jūsu atbalsts mani spēcina. Jo īpašs paldies ir manai ģimenei!

Liktenis ir lēmis, ka šīs prezidentūras sākums iekrīt trauksmainā un izaicinājumiem pārpilnā laikmetā. Pasaule šodien piedzīvo ievērojamas pārmaiņas, jo pēc vairāk nekā pusgadsimta miers un drošība Eiropā atkal ir apdraudējuma ēnā.

Latvija ir brīva un demokrātiska valsts! Mūsu cilvēki ir gudri, talantīgi un radoši, apveltīti ar neizsīkstošām darba spējām, kas sakņojas ticībā laimīgai nākotnei!

Tomēr lielu pārmaiņu laikos nav viegli. Tie vienmēr nāk ar dažādām grūtībām, ierobežojumiem un pārbaudījumiem ikvienam. Nepieciešama uzdrīkstēšanās, liela drosme un neatlaidība, lai tos pārvarētu. Viss mans prezidenta darbs būs veltīts, lai stiprinātu un attīstītu demokrātiskās tradīcijas mūsu zemē, lai saliedētu Latvijas tautu, aizstāvētu tās intereses lielajā tautu saimē un vairotu tās labklājību. Lai mēs visi būtu droši par sevi, savām ģimenēm un savu valsti.

Latvijā nupat ir beidzies ļoti nozīmīgs vēsturisks posms – profesionāli un spīdoši noslēgusies prezidentūra Eiropas Savienības Padomē! Sešus mēnešus Latvija vadīja Eiropas Savienības valstu saimi. Būsim lepni par to, kas ir paveikts – tas ir mūsu kopīgais veikums!

Es novēlu, lai mums kopā izdotos iecerētais, strādājot mūsu Latvijas labā! Celsim to kopīgi par tādu valsti, ar kuras spožumu mēs visi būtu lepni.

Es vēlos šobrīd pacelt glāzi par Latvijas valsts nākotni, par mūsu tautu, mūsu draugiem un sabiedrotajiem!

Saules mūžu Latvijai!

Raimonds Vējonis
Latvijas Valsts prezidentsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com