Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LNB vasarā pirmdienās

Īpaši gaida pilsētas viesus un kultūras interesentus

Laikraksts Latvietis Nr. 604, 2020. g. 8. jūlijā
Anna Muhka -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LNB

Sākot ar 6. jūliju, pirmdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00 Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) aicina pilsētas viesus un citus interesentus apmeklēt Gaismas pils ēkas 1. stāvu, iepazīt izstādes, uzzināt interesantus faktus par LNB un tās vēsturi, aplūkot Tautas grāmatu plauktu, kā arī uzkavēties restorānā Klīversala uz tasi kafijas vai pusdienām.

Atvērtas būs šādas izstādes:

Pastāvīgā ekspozīcija Grāmata Latvijā – 21. gadsimta un bibliotēkas jaunā veidola iedvesmots stāsts par Latvijas grāmatniecības vēsturi pasaules kontekstā.

Tautas dziesmu teicējas. 1991. – 2. un 3. izstāžu zālē (līdz 15. augustam) –multimediāls vēsturisks stāsts par latviešu tautasdziesmu vācējām un teicējām.

Gaismas pils un Stikla kalns – stāsts par Latvijas Nacionālās bibliotēkas projektu –oranžērijas telpā pie galvenās ieejas – ekspozīcija iepazīstina ar LNB ēkas projekta vēsturi un tapšanas gaitu.

Festivāla Rīgas Fotomēnesis izstāde, 1. izstāžu zālē (no 17. augusta).

Apmeklētāji varēs satikt LNB darbiniekus un dzirdēt interesantus stāstus un faktus par bibliotēkas vēsturi, ēku, īpašiem viesiem un notikumiem, kā arī noskatīties īsfilmas par LNB un akciju Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde.

1. stāvā saskaņā ar LNB darba laiku būs atvērts arī grāmatu, suvenīru un dizaina lietu veikals Draugu telpa un restorāns Klīversala (ieeja restorānā no ēkas priekšlaukuma Daugavas pusē).

Atgādinām, ka LNB studiju un pētniecības nolūkos pieejama šādā darba laikā:

O., C., S. plkst. 10.00–16.00
T., Pk. plkst. 14.00–20.00

Anna Muhka,
Latvijas Nacionālā bibliotēkas Korporatīvās komunikācijas vadītājaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com