Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kas notiek Melburnas Latviešu ciemā

Saņemti jauni krēsli

Laikraksts Latvietis Nr. 591, 2020. g. 10. apr.
Ingrīda Biezaite -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LatviesuCiems

Jaunie krēsli. FOTO no Latviešu ciema arhīva.

Ciema iemītnieki piekopj sociālo distancēšanos. FOTO no Latviešu ciema arhīva.

Ciema iemītnieki piekopj sociālo distancēšanos. FOTO no Latviešu ciema arhīva.

Latviešu Ciemā esam saņēmuši jaunos krēslus, kas tika iegādāti par kopīgi saziedoto naudu; vēlreiz sakām liels paldies par visu atbalstu!

Krēsli ir viegli un ērti, un nu tiek ikdienā izmantoti, kad ļaudis sanāk uz kopīgām nodarbībām – uz vingrošanu, bingo, dziedāšanu, faktu spēli. Visas nodarbības notiek plašajā, saulainajā, lielajā Ciema zālē. Tas tiek darīts tāpēc, lai nodrošinātu lielus attālumus starp iedzīvotājiem, ko ir noteikusi Austrālijas valdība, sakarā ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos pasaulē.

Latviešu Ciema vadība rūpīgi seko līdzi visiem valdības izdotajiem rīkojumiem, lai nodrošinātu lielu piesardzību Aprūpes nama ikdienā. Visi jaunumi nekavējoties tiek izsūtīti darbinieku e-pastos, tāpat informācija tiek izvietota Ciemā.

Lai nodrošinātu papildu drošību, Latviešu ciems apmeklētājiem ir slēgts, bet iedzīvotāju radinieki vai draugi var sazināties ar saviem mīļajiem, izmantojot tālruņus vai Skype.

Lūgums visiem, kam ir kādi jautājumi, neskaidrības vai vēlme runāties ar kādu no Ciema iedzīvotājiem, sazināties ar biroja darbiniekiem, zvanot uz tālruni (03) 98002977, vai rakstot e-pastu: info@latvianfs.org.au

Ingrīda Biezaite
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com