Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


PBLA aicinājums

Ārkārtas situācijas laikā apzināt tautiešu vajadzības Latvijā un pasaulē

Laikraksts Latvietis Nr. 590, 2020. g. 6. apr.
PBLA pārstāvniecība -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Šai krīzes laikā, kad daudzi cilvēki steidzas pirkt sausās zupas, rīsus, pastu un tualetes papīru, mēs ne vienmēr iedomājamies par to, ka nepieciešamība sociāli attālināties daudziem var radīt pavisam citas, ar iztikas nepieciešamību nesaistītas problēmas. Lai arī mēs, latvieši, kā tauta esam pazīstami kā atturīgi un pat vēsi, arī mums var pienākt brīdis, kad jūtamies vientuļi. Iespējams, ka tad, kad izdzīvošanai nepieciešamās lietas ir daudzmaz nodrošinātas, svarīgākā ir vēlme ar kādu parunāties.

Ikvienam no mums ir savs individuālo paziņu loks, un tagad, kad mums visiem ir laiks un iespēja apstāties (kaut arī piespiedu kārtā), paņemsim tālruni vai arī datoru un apzvanīsim gan savējos, gan arī tos, par kuriem zinām, ka viņi šobrīd jūtas vieni un vientuļi.

No savas puses PBLA birojs ir apzvanījis vairākus mums zināmos tautiešus, kuri ir pārcēlušies uz dzīvi Latvijā. Ja jums vai jūsu organizācijām ir zināmi kādi vientuļi uz Latviju pārcēlušies tautieši, un viņiem būtu vajadzīga saziņa – pārtikas preces, zāles vai arī vienkārši sarunas, tad lūdzu rakstiet mums uz e-pastu pbla-latvija@pbla.lv, un mēs, PBLA ļaudis Rīgā, centīsimies palīdzēt.

PBLA pārstāvniecībaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com