Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas senioru izbraukums

Uz lotusu un ūdens liliju dārzu

Laikraksts Latvietis Nr. 587, 2020. g. 17. martā
Eva Brennere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LatviesuCiems

Latviešu ciema izbraukums.

Latviešu ciema izbraukums.

Šis izbraukums notika otrdien, 18. februārī. Bija paziņots, ka sagaidāmi ļoti nepatīkami laika apstākļi – vētra un lietus, pat vietām krusa, tomēr bijām 17 dalībnieki, ieskaitot mūsu vadītāju Valiju Krofordu (Crawford), kas riskēja un piedalījās – kā būs, būs; esam pietiekoši norūdīti, saskatīsim ko labu vienalga kādos apstākļos!

Rīts bija apmācies, stundas braucienā uz dārzu nedaudz nolija, bet kad bijām galā, uzspīdēja saule. Brauciena dalībniecei Ilzei Šternai bija dzimšanas diena, un viņa visus braucējus pacienāja ar saldumiem MALTESERS, un, apsveicot viņu, nodziedājām Augstu laimi un prieku.

Mūs, LATVIAN SENIORS, sagaidīja dārza darbiniece, īpašnieka meita, kas pastāstīja par dārza iekārtu, daudziem dīķiem ar dažādiem lotosa ziediem, kā arī ūdens lilijām, lotos ziedi vietām pilnīgi nosedz dīķa ūdeni.

Pastaigājām pa dārzu, daudzās vietās galdiņi un soliņi, kur apsēsties zem jumta, kur pakavēties un baudīt burvīgo apkārtni. Lietus nelija visu laiku, kamēr staigājām. Redzējām arī dažus putnus gaisā un uz ūdens. Bija pienācis pusdienas laiks – bārbekjū ceptas desas un hamburgeri, dažādi salāti un kafija. Pēc pastaigas ēstgriba bija laba, un garšoja arī labi.

Varēja arī nopirkt lotosa ziedu pumpurus, kas mājās ūdens vāzē pēc dažām dienām uzplauktu, un lielāko tiesu no mūsu grupiņas tās izpirka, kas bija pārdošanā, pat pietrūka!

Pa pusdienas laiku, kamēr bijām zem jumta, lietus nedaudz nolija, bet kad bija laiks doties uz busiņu, lietus apstājās. Kad bijām kādas 10 minūtes mājupceļā, sacēlās vētra; tāds vējš un lietus, ka knapi varēja saredzēt ceļu, un satiksme liela. Paldies mūsu izveicīgajam šoferim Mārtiņam Biršam, kas ar visu to tik labi tika galā!

Atgriežoties Ciemā, Mārtiņš vairākus ciema dalībniekus pieveda pie mājas durvīm, un kad tika auto novietnē, lietus vairs tikai smidzināja, un varēja nesamircis tikt mājās.

Paldies Valijai par izbraukuma noorganizēšanu un vadīšanu. Paldies Mārtiņam, kas tik labi tika galā ar drausmīgiem laika apstākļiem. Domāju, ka jāsaka arī paldies eņģelīšiem, kas, liekas, lietu apturēja vai vismaz samazināja, ka tas mums nāca par labu!

Eva Brennere,
Izbraukuma dalībniece
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com