Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Mūsu arhibīskape Lauma Zušēvica pie mums

Zvaigznes dienas dievkalpojums

Laikraksts Latvietis Nr. 577, 2020. g. 18. janv.
Eva Brennere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Ciems_MLELD

Arhibīskape Lauma Zušēvica Latviešu ciema baznīciņā. FOTO Ingrīda Biezaite.

Arhibīskape Lauma Zušēvica Latviešu ciemā Melburnā. FOTO Ingrīda Biezaite.

Arhibīskape Lauma Zušēvica un Eva Brennere Sv. Krusta baznīcas zālē. FOTO Ingrīda Biezaite.

Arhibīskape Lauma Zušēvica un Trūdi Bisniece Sv. Krusta baznīcas zālē. FOTO Ingrīda Biezaite.

Esam ļoti pagodināti un iepriecināti par to, ka bija iespēja būt dievkalpojumā, kur kalpoja mūsu arhibīskape Lauma Zušēvica, un pēc tam ar viņu sabiedriski tikties.

Dievkalpojums notika Zvaigznes dienā, – 6.  janvārī, Melburnas Latviešu ciema baznīciņā, kas bija pilna ar apmeklētājiem.

Noklausījāmies ļoti saistošu svētrunu – „Jēzus – mūsu rīta zvaigzne“ un arī norādījumus, kā dzīvot pēc Dieva prāta.

Sekoja dievgalds, ko saņemt vēlējās tikpat kā visi dievkalpojuma apmeklētāji, un to arī saņēma.

Tad noklausījāmies ērģelnieka Brian Copple muzikālo meditāciju, kuras laikā bija iespēja pārdomāt svētrunu un savu dzīvi un vai rīkojamies pēc Dieva prāta.

Dievkalpojumu nobeidza ar dziesmu Ved mani, Dievs, un manas gaitas svētī ar somu komponista Sibeliusa Finladia melodiju un beigu vārdiem Lai mana tēvu zeme jaukāk zeļ, mūs domās aizvedot uz mūsu tēvu zemi Latviju, kas mums visiem tik mīļa. Paldies par skaisto dievkalpojumu!

Svēto rakstu lasījumus dievkalpojumā bija uzdots sniegt man – Evai Brennerei, kas no patreizējiem Ciema iedzīvotājiem visilgāk sastāv mūsu draudzē. Paldies par pagodinājumu!

Pēc dievkalpojuma arhibīskape vēl apmeklēja vairākus Aprūpes nama iedzīvotājus, kas nebija spējīgi tikt uz baznīciņu, un sniedza viņiem Svēto vakarēdienu. Paldies arhibīskapei par to; tas viņus ļoti iepriecināja.

Tad tikāmies pie kafijas galda, kur bija iespēja ar arhibīskapi personīgi parunāties un baudīt viņas sirsnību.

Ciema pārvaldniece Ingrīda Houka (Hawke) izrādīja arhibīskapei Aprūpes namu un pastāstīja par tā darbību. Arhibīskape arī apskatīja un paciemojās Lejas ciema mājiņās.

Paldies mūsu arhibīskapei par apmeklējumu, sirsnību un vadību ticībā. Tas mums paliks neizdzēšamā atmiņā.

Dievkalpojums ar tādu pašu programmu arī notika svētdien, 5. janvārī, Svētā Krusta baznīcā, kalpojot mūsu arhibīskapei. Pēc tam bija tikšanās baznīcas zālē pie pusdienu galda.

Mums visiem zināms par lielo postu, ko patreiz cieš Austrālijas iedzīvotāji sakarā ar ugunsgrēkiem, kuros bojā gājuši īpašumi, dzīvnieki un arī cilvēki. Draudzes priekšnieks Kārlis Kasparsons proponēja, lai ziedojam cietušo palīdzībai, un klātesošie (ap 65 personas) saziedoja $ 1060, lai palīdzētu Viktorijas pavalstī cietušajiem. Tiešām prieks par mūsu līdzjūtību un gatavību palīdzēt!

Lūgsim, lai Dievs mums dod laimīgu Jauno gadu, īpaši veselību, izturību un priecīgu prātu, un gatavību pieņemt, ko Dievs mums ir lēmis mūsu nākotnē.

Ar mīļie sveicieniem, –

Eva Brennere
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com