Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Soda metienu labdarības organizācijas pusdienas

Piedalās latvieši olimpieši

Laikraksts Latvietis Nr. 375, 2015. g. 28. aug.
Reinis Dancis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Stāv no kreisās: Andris Jaudzems, Breds Ņūlijs (Brad Newley), Miķelis Dancis, Reinis Dancis, Valdis Jaudzems, Džovs Ingels (Joe Ingles), Adams Klopšteins. Sēž: Juris Dancis. FOTO Reinis Dancis.

Piektdien, 21. augustā, Arkaba hotelī, Fullartonā, Adelaidē, Juris Dancis (1956. un 1960. gada Olimpisko spēļu dalībnieks), Miķelis Dancis (1964. un 1968. gada Olimpisko spēļu dalībnieks), Inga Freidenfelds (1956. un 1960. gada Olimpisko spēļu dalībnieks un 1956. gada basketbola komandas kapteinis), Valdis Jaudzems, Andris Jaudzems, Ādams Klopšteins un es – Reinis Dancis piedalījāmies Soda metienu labdarības organizācijas pusdienās, kuru mērķis ir sniegt finansiālu palīdzību jauniešiem, kas nodarbojas ar basketbolu: tādiem jaunajiem basketbolistiem, kam nav finanses, lai piedalītos turnīros.

Pusdienu īpašie viesi bija Austrālijas basketbola valsts vienības spēlētāji: Breds Ņūlijs (Brad Newley), kurš kopš 2007. gada ir spēlējis Eiropā, 2010. gadā spēlēja ar lietuviešu komandu Lietuvos Rytas un tagad spēlē Gran Canaria komandā Spānijas basketbola līgā un Džovs Ingels (Joe Ingles), kurš kopš 2014. gada ir spēlējis Amerikāņu ­basketbola apvienības Utah Jazz komandā.

Reinis Dancis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com