Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LAAJ Preses ziņojums

Līdzekļu vākšanas akcija

Laikraksts Latvietis Nr. 375, 2015. g. 28. aug.
Lisa Birzule -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Latviešu apvienība Austrālijā un Jaunzēlandē (LAAJ) turpina cītīgi strādāt pie saviem mērķiem: saglabāt un turpināt latviešu kultūru, veicināt sadarbību starp latviešu organizācijām Austrālijā, Jaunzēlandē un plašajā pasaulē.

LAAJ šogad ir atbalstījusi Annas Ziederes Vasaras Vidusskolu, Tērvetes bērnu nometni, 3 X 3, Latviešu skolas Sidnejā, Adelaidē, Brisbanē un Melburnā. Ar LAAJ atbalstu šogad septiņi Austrālijas latviešu skolu jaunieši devās izglītojošā ceļojumā Sveika, Latvija! No Austrālijas uz Latviju tika nosūtīts tilpnis ar grāmatām. Latviešu grāmatas tika sūtītas uz bibliotēkām, aprūpes namiem, skolām un muzejiem. Šogad Austrālijā viesojās vairāki mākslinieki no Latvijas (mūziķes Māsas Dimantas un Jaunā Rīgas Teātra aktieri).

Pēc dažiem mēnešiem tiek organizēta Valsts Svētku runātāja vizīte Austrālijā. Šogad tas būs Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos, diplomāts Pēteris Kārlis Elferts. Tiek veidota jauna mājaslapa, kurā starp visu citu arī ceram ietilpināt plašāku sabiedrības kalendāru. Joprojām atbalstam Vītolu Fondu, sniedzot iespēju maznodrošinātiem jauniešiem Latvijā studēt kādā no Latvijas universitātēm.

Savukārt LAAJ Kultūras Fonds piedalās plānošanā nākamajām Kultūras Dienām, kas notiks 2016. gada nogalē Melburnā. Lai šos darbus mēs varētu turpināt nākotnē, mums ir nepieciešams Jūsu atbalsts.

Šogad LAAJ rīko savu gadskārtējo līdzekļu vākšanas akciju no 1. septembra līdz 31. oktobrim. Tāpat kā iepriekšējos gados, varēs ziedot ar čeku, to nosūtot Jūsu pavalsts pārstāvim, ar kredītkarti caur Paypal, vai arī elektroniski, pārskaitot naudu (laaj.org.au). Vēstules tiks izsūtītas septembra sākumā. Ik katru Jūsu atbalstu augsti novērtējām un jau tagad pateicamies par dāvāto uzticību turpināt darbību tālāk.

Lisa Birzule
LAAJ Informācijas nodaļa
2015. g. 24. augustāAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com