Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LAOZ gada svētki

Latviešu Akadēmiskās organizācijas Zviedrijā aicinājums

Laikraksts Latvietis Nr. 375, 2015. g. 28. aug.
LAOZ valde -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Latviešu Akadēmiskā organizācija Zviedrijā (LAOZ) ir dibināta 1949. gadā. Sākot jau ar 1949. gadu tās valde rīko ikgadējus LAOZ gada svētkus, godinot Latvijas Universitātes dibināšanas gadadienu. Šī gada sarīkojums notiks sestdien, 26. septembrī, plkst. 17.00, Latvijas Republikas vēstniecības telpās, Odengatan 5, Stokholmā. Vakara programmā – vēsturnieka un sabiedriskā darbinieka Ulda Ģērmaņa 100 gadu piemiņa, Dr. Lilita Zaļkalne (svētku runa) un Kristīne Grīnvalde (mūzikas priekšnesums).

LAOZ gada svētki ir interesants pasākums visiem, kam interesē Latvijas lietas, sabiedrība un akadēmiskā dzīve, kā arī lieliskas vakariņas tautiešu saimē. Vakari dod arī vienreizēju iespēju satikt latviešus, kas Zviedrijā dzīvo jau sen, kā arī tos, kas pavisam nesen pievienojušies Zviedrijas latviešu saimei.

Svētki sāksies ar Dr. Jāņa Krēsliņa ievadrunu par Uldi Ģērmani, sekos svētku runa par tēmu Padomju (Krievijas) taktika un mērķi, ar kuru uzstāsies Dr. Lilita Zaļkalne. Koncertā uzstāsies Kristīne Grīnvalde (klasiskais akordeons).

Vakara otrajā daļā būs nobaudāms Ingrīdas un Andreja Leimaņu gatavotais garšīgais mielasts, to pavadot ar kopīgi dziedātām dziesmām un omulīgu noskaņu. Būs arī tradicionālā loterija, kuras ienākumi tiks ieskaitīti LAOZ stipendiju fondā. Lūgums visiem, kuri izlasījuši šo aicinājumu – nododiet šo informāciju tālāk! Visi laipni gaidīti!

Pieteikšanās svētkiem ir obligāta un saistoša visiem, ieskaitot tos, kas vēlas pieteikties tikai uz pirmo daļu (t.i., bez mielasta). Laipni lūdzam pieteikties LAOZ valdei līdz 14. septembrim pa e-pastu lilita.zalkalns@tele2.se vai arī valdes sekretārei Lilitai Zaļkalnei pa telefonu 073 591 56 00.

Samaksa par pirmo un otro daļu, t.i. ieskaitot mielastu ar vīnu un citiem dzērieniem, ir 350 kr vienai personai. Samaksa par pirmo daļu ir 150 kr vienai personai. Dalības nauda iesūtāma līdz 14. septembrim kontā PG 76 69 70-8 (Nordea – Ad Notam Publ), norādot maksātāja vārdu. Uz svētkiem ir vēlams paņemt līdzi skaidru naudu loterijas biļešu iegādei. Visi loterijas ienākumi tiek ieskaitīti LAOZ stipendiju fondā, ar kura palīdzību tiek atbalstīti Latvijas un Zviedrijas studenti.

Laipni gaidīti 26. septembrī!

LAOZ valdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com