Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Servisa suņu biedrība TEODORS

Neredzīgais Aleksejs ar suni Tikku skrien Rīgas maratonā 2015

Laikraksts Latvietis Nr. 375, 2015. g. 28. aug.
Ligita Damberga -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
TEODORS_0

Fotomirklis pēc Alekseja Korsaka un Tikkas sekmīgā 5 km skrējiena kopā ar Servisa suņa biedrības TEODORS valdes priekšsēdētāju Alekseju Volkovu un Teodoru.

Svētdien, 17. maijā, notika gadskārtējais Rīgas maratons, tas pulcēja 25 931 dalībnieku no 69 pasaules valstīm. Šogad pirmo reizi maratonā piedalījās arī Servisa suņu biedrības TEODORS pārstāvji. Jaunais dakteris Kristaps Dambergs skrēja pusmaratonu – 21 km, bet neredzīgais Aleksejs Korsaks ar suni-pavadoni Tikku godam pievarēja 5 km distanci, tādējādi kļūstot par pirmo neredzīgo skrējēju, kurš kopā ar suni-pavadoni startējis Rīgas maratonā.

Aleksejs ir ļoti sportisks un ar lielu prieku piedalās dažādos pasākumos, viņš aicina arī pārējos neredzīgos cilvēkus iesaistīties sportiskās aktivitātēs. Zaudēt redzi nenozīmē zaudēt spēju kustēties! Pēc starta Aleksejs un Kristaps pauda gandarījumu par paveikto ar cerību, ka sabiedrība pievērsīs lielāku uzmanību neredzīgiem cilvēkiem; ka sapratīs, cik nozīmīga loma šādu cilvēku dzīvē ir sunim-pavadonim un iespēju robežās ziedos kādu naudas summu Servisa suņu biedrībai TEODORS. Tas palīdzētu atkal kādam neredzīgajam tikt pie suņa-pavadoņa, tādējādi būtiski uzlabojot šī cilvēka dzīves kvalitāti.

Servisa suņu biedrības TEODORS valde ir gandarīta par pasākuma norisi un saziedotiem līdzekļiem. Cilvēki ir bijuši atsaucīgi un kopā saziedoti mazliet vairāk par 1 000 eiro. Šī summa nodrošinās 1 sunim barību un veterināros izdevumus veselam gadam. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mūsu pērngada 8 kucēni drīz būs gadu veci, viņiem sāksies pārbaudes, un piemērotie suņi sāks iet suņu-pavadoņu skolā pie Zaigas Kļaviņas un Juha Herttuainen. Cik no viņiem varēs palikt Latvijā, būs atkarīgs no sabiedrības atsaucības.

Tikka ir biedrības trešais suns-pavadonis, kuru esam nodevuši vienam neredzīgam Latvijas cilvēkam.

Priecāsimies par katru ziedojumu! Iemaksu var veikt Servisa suņu biedrības TEODORS ziedojumu kontā vai ziedot ar Paypal (ātri un vienkārši). Informācija par ziedošanas iespējām:
http://www.teodors.org/ziedojumi/.

Ja vēlaties ziedot Austrālijā, lūdzu sazināties ar mūsu Austrālijas pārstāvi Andri Zālīti:
andris.zalite@bigpond.com

Ligita Damberga, 2015. gada maijā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com