Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Erimūrs“ –

Latvijas mežu saimnieki Nr. 1.

Laikraksts Latvietis Nr. 371, 2015. g. 31. jūlijā
SIA Erimurs -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Nav skaistāku mežu par Latvijas siliem, vēriem un bērzu birzīm, un nav labāku saimnieku mūsu zemē par pašu cilvēkiem.

Dažādos avotos minētie dati liecina, ka aptuveni pusi mūsu valsts klāj meži. Aptuveni puse pieder valstij, taču otru pusi apsaimnieko privātīpašnieki. Tā ir milzīga atbildība. Pirmajos atjaunotās neatkarības gados, apsaimniekojot šo resursu, esam pieļāvuši gana daudz kļūdu – zāģēts tika uz nebēdu, un mūsu koki par lētu naudu tika pārdoti bagātajām Rietumvalstīm, taču šobrīd situācija ir krietni uzlabojusies.

Esam iemācījušies turēt stingru mugurkaulu un ražot arvien augstvērtīgāku produkciju ar lielu pievienoto vērtību. Lielie zāģmateriālu ražotāji šobrīd sasnieguši optimālos apjomus un investē jaunās tehnoloģijās, kas tiem ļauj no viena baļķa iegūt aizvien augstvērtīgāku produkciju. Meži tiek apsaimniekoti korekti, ar skaidru ilgtermiņa vīziju, un mums nav jābaidās, ka kādu dienu valsts būs viens liels izcirtums.

Mūsu uzņēmums meža apsaimniekošanā darbojas vairākus gadus, kopā sanākot augstas raudzes profesionāļiem. Mūsu mērķis ir tuvāko gadu laikā kļūt par lielākajiem mežu īpašniekiem privātajā sektorā un radīt stabilu, uz daudzos gadu desmitos mērāmu nākotni balstītu, sadarbību ar zāģmateriālu ražošanas uzņēmumiem, kas ir būtiski mūsu tautsaimniecībai.

Mēs pazīstam mežus, mēs zinām, kā tie kopjami tā, lai tie vienmēr būtu veselīgi un arīdzan acij tīkami. Tas ir mūsu darbs.

Ar šo vēlamies uzrunāt mežu īpašniekus, kam rūp to stāvoklis, taču nav rocības tos pienācīgi apsaimniekot. Piedāvājam iegādāties jūsu īpašumus par adekvātu naudu. Apsolām tos kopt, godprātīgi izstrādāt un nepārdot ārzemju investoriem, kam maz rūp sakārtotas vides jautājumi. Šeit ir mūsu mājas, un mēs esam saimnieki.

Jānis Kārkliņš
Valdes loceklis

Tel.: +371 27766567
e-pasts: erimurs.sia@gmail.com
Adrese: Gaujas iela 43-6, Mārupe, Mārupes novads, Latvija, LV-2167Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com