Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Dzīvei gatavs“

Valsts prezidents Rīgas pilī atklāj skolu programmu

Laikraksts Latvietis Nr. 539, 2019. g. 12. martā
Latvijas Valsts prezidenta kanceleja -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī atklāj nodibinājuma „Iespējamā misija“ skolu programmu „Dzīvei gatavs“. FOTO Latvijas Valsts prezidenta kanceleja.

Prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī atklāj nodibinājuma „Iespējamā misija“ skolu programmu „Dzīvei gatavs“. FOTO Latvijas Valsts prezidenta kanceleja.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2019. gada 5. martā Rīgas pilī atklāja nodibinājuma Iespējamā misija skolu programmu Dzīvei gatavs.

„Šodien mūsdienu mainīgajā pasaulē izglītības uzdevums ir ne tikai sniegt zināšanas, bet arī attīstīt prasmes un veidot katra cilvēka personību. Personību, kas ir brīva un pastāvīga savos spriedumos un izvēlēs, jo tieši šādas personības veido stipru valsti un mūsdienīgu un demokrātisku sabiedrību,“ programmas atklāšanas pasākumā uzsvēra Valsts prezidents un Iespējamā misija patrons Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents atzīmēja, ka, lai notiktu pārmaiņas, svarīgs ir kopdarbs un sadarbība starp izglītības iestādēm, pašvaldībām, ministriju un dažādu nozaru pārstāvjiem. Skolu programma Dzīvei gatavs ir lielisks piemērs šādai sadarbībai un būs liels atbalsts gan skolotājiem, gan skolēniem dažādu mācību priekšmetu apguvē.

Pasākuma laikā Valsts prezidents pateicās programmas atbalstītājiem – pirmajiem uzņēmumiem un nozaru pārstāvjiem, kas otrdien Rīgas pilī parakstīja sadarbības memorandu par iesaistīšanos šajā iniciatīvā, lai dalītos ar savām zināšanām un prasmēm, un iepazīstinātu skolēnus ar konkrētām profesijām.

Savukārt uzrunājot skolēnus, Valsts prezidents novēlēja sasniegt katram savus izvirzītos mērķus. „Organizējiet savu ikdienas un skolas dzīvi tā, lai viss, ko jūs darītu, būtu vērsts uz jūsu attīstību. Lai kļūstot pieaugušiem, jūs būtu gudri, zinoši, izglītoti cilvēki, kas turpmāk veidos mūsu valsti, jo ne tikai jums pašiem, bet arī visai Latvijai ir vajadzīgi iedvesmojoši veiksmes stāsti. Lai mums visiem kopā izdodas veidot Latviju par zemi, ar kuru lepoties, kuru sargāt un godāt!“ uzsvēra Raimonds Vējonis.

LV prezidenta kancelejaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com