Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Apsveikuma vārdi „Tālavai“

DLOA un Adelaides Latviešu Skolas apsveikums „Tālavas“ 60 gadu jubilejā

Laikraksts Latvietis Nr. 376, 2015. g. 2. sept.
Reinis Dancis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Reinis Dancis sveic „Tāllavu“. FOTO Pēteris Strazds.

Katrai sabiedrībai vajag fokusa punktu – kaut kur, kur visu vecumu cilvēki var satikties. Adelaides Latviešu sabiedrībai laimējās, ka viņiem ir fokusa punkts – Tālava, kas pēdējos 60 gadus ir gādājusi Latviešu sabiedrībai un organizācijām vietu satikties, tusēt, balēties un atbalstīt vienam otru.

Tālavā mēs tiekamies svinēt jubilejas un uzvaras; atceramies mirušos un bēdājamies; klausāmies mūziku, skatāmies mākslu; izklaidējamies, klausoties korus, skatoties tautas dejas un teātrus.

Tālava ir arī vieta, kur mūsu Latviešu skola pulcējas katru sestdienu; kur mazi un ne tik mazi mācās latviešu valodu, Latvijas vēsturi un kultūru, kā arī bauda pīrāgus un biezpienmaizi starpbrīžos. Tālava ir mūsu sabiedrības sirds; Dienvidaustrālijas Latviešu organizāciju apvienības vārdā un Adelaides Latviešu skolas vārdā patiecos visiem tautiešiem, kas cēla mūsu sabiedrības sirdi, un patiecos tiem, kas turpina palīdzēt tai sirdij stingri pukstēt.

Medicīnas pētniecība ir pierādījusi, ka glāze vīna ir laba sirdij. Man ir patiess prieks un gods sniegt Jums vienu no Dienvidaustrālijas smalkākiem vīniem – tā lai Dienvidaustrālijas Latviešu sabiedrības sirdis turpina veselīgi un stipri pukstēt ilgus desmitus gadus nākotnē.

Reinis DancisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com