Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kravcovs – SC simbols

Saeimas deputāts nevēlas runāt latviski

Laikraksts Latvietis Nr. 132, 2011. g. 16. febr.
Atis Skalbergs -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

10. Saeimā no Saskaņas Centra ievēlētais deputāts Valerijs Kravcovs kļuvis ļoti populārs, jo viņš neprot valsts valodu un bēg no žurnālistiem.

Cilvēki brīnās, kā tas var būt, ka viņš ir Latvijas pilsonis, bet nespēj pateikt pat dažus teikumus latviski.

Izrādās, ka tajā laikā, kad viņš kārtojis pilsonības iegūšanu, viņš no Liepājas braucis uz Valmieru un tur to nokārtojis kopā ar citiem liepājniekiem. Lieta nodota pārbaudīšanai.

Nacionālā bloka deputāti pieprasa izslēgt viņu no Saeimas, jo viņš nespēj saprast nevienu likumu, ko Saeima pieņem. Bet tāda likuma nav. Izrādās, ka vēl kādi 15 deputāti ļoti vāji zina valsts valodu. Tas ir liels kauns šai partijai.

Urbanovičs visādi aizstāv savus partijas biedrus, bet tas neizdodas, jo tas ir izsmiekls, ka likumus gatavojas pieņemt tādi, kas paši tos nesaprot. Nevar kliegt, ka nacionāļi visu pārspīlē, jo tik nožēlojams stāvoklis nav nevienas citas valsts parlamentā.

Pašā partijā ir deputāti, kas atzīst, ka valsts valodas nezināšana grauj ticību šai partijai. Pirms vēlēšanām Urbanovičs teica: „Mēs uzspiedīsim savas varas formulu!“ Šāda formula atbaida cilvēkus no šīs partijas, kas cenšas izlikties, ka tā aizstāv arī latviešus.

Kravcovs kāpa tribīnē un no papīra lapiņas boksterēja, ka viņš ir lepns sibīrietis, kas uz ceļiem nekritīs.

Tagad viņš izplatījis atklātu vēstuli Latvijas masu medijiem, kurā skaidro, ka nav piemānījis savus vēlētājus. Stāsta, cik viņš labs un novērš uzmanību, tērzējot par citām lietām. Raksts saucas: Esmu pasludināts par ienaidnieku. (Latvijas Avīze 2011. g. 5. febr.).

SC amatpersonas pastrādā dažādas lietas. Rīgas mērs Nils Ušakovs piešķīris diviem Krievijas pilsoņiem 31. janvārī dzīvokļus Rīgā.

Tas parāda, kas būtībā ir šie cilvēki. Bet visīstākais šīs partijas simbols ir Kravcovs... Te nu ir tā saskaņa.

Atis Skalbergs
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com